شکلات و دسته گل که هر دوی آنها بسیار موقتی هستند و نهایتا تا یک هفته دوام میاورند اصلی ترین انتخاب های ما برای هدیه دادن هستند. اما عروسک ولنتاین می تواند یک انتخاب جاودانه باشد و همیشه در دسترس عشق زندگی تان باشد تا با هر بار دیدنش به یاد شما بیفتد.

 

عروسک روز عشق

عروسک روز عشق یکی از پرطرفدارترین هدیه های این روز است. کادویی که برای دختر خانم ها بسیار جذاب و یکی از پرفروش ترین هدیه ها می باشد، به این دلیل که طراحی دل نشین آن باعث می شود هر فردی را به سمت خود جذب کند و قدرت بالایی در جلب توجه دارد.

عروسک روز عشق

خرس قرمز

از روزی که مردم روز ولنتاین را جشن گرفته اند عشاق خرس قرمز به یکدیگر هدیه می دهند. چرا که نماد دوست داشتن است. عروسک یک انتخاب ناز و دوست داشتنی با چهره ای معصوم و مهربان است که مقاومت هر بانویی را در برابر بوسیدن و نوازش کردنش می شکند. بهترین و متنوع ترین طرح های عروسک ولنتاین را از فروشگاه اینترنتی گلدیس کالا بخواهید.

عروسک ولنتاین

ست عروسک روز عشق

کادو خریدن برای هر مناسبت باید با توجه به ویژگی های آن روز انجام شود. همانقدر که روز تولد برای آدم ها با اهمیت است و یک اتفاق کاملا شخصی است که از گرفتن هدایای خاص لذت میبرند، ست عروسک نیز بهترین و خاصترین انتخاب برای عشاق در این روز است.

عروسک ولنتاین

ست ولنتاین