امروزه تحولی عظیم در صنعت روشنایی ایجاد نموده اند. مصرف فوق العاده کم و طول عمر بالا دو مشخصه مهم می‌باشد که تصمیم برای خرید لامپ ال ای دی را آسان می‌کند. همچنین امکان تولید در سایزها و شکل‌های مختلف، حق انتخاب وسیعی را برای مصرف کنندگان مهیا ساخته و متأسفانه وجود محصولات کم‌کیفیت انتخاب را سختر کرده است.

 

 

خرید و قیمت لامپ ال ای دی خانگی


مشخص است محصولی که تمام نکات مثبت را داشته باشد، ارزان نخواهد بود. همچنین از قدیم گفته‌اند که هیچ ارزانی‌ای بی‌حکمت نیست. لذا توصیه ما به شما خریداران محترم این است که برای لامپ ال‌ای‌دی یکبار هزینه کنید، خوب هزینه کنید، و چندین سال استفاده کنید. ما پیشنهاد می‌کنیم برای یک انتخاب خوب، نگاهی به محصولات روشنایی گلدیس کالا در فروشگاه اینترنتی گلدیس کالا داشته باشید.

 

خرید بهترین لامپ ال ای دی کم مصرف

خرید لامپ ال ای دی


لامپ ال‌ای‌دی باید حداقل دارای ۸۰ لومن بر وات قدرت روشنایی داشته باشد. اندیس نمود رنگ آن بالای ۰.۸ ( ۸۰ درصد) باشد. حتما دارای یک سیستم خنک کننده، مانند آلومینیوم باشد. دارای حداقل گارانتی ۲ سال با درج تاریخ روی محصول باشد.

 

چگونگی انتخاب لامپ ال ای دی خوب

 


محصولی را خریداری کنید که رسما روی آن تاریخ گارانتی ذکر شده باشد. هرگز فاکتور خرید را بعنوان گارانتی قبول نکنید. چرا که هم نگه داشتن یک فاکتور برای ۲ سال سخت است٫ هم فاکتور فروشندگان متفرقه نمی‌تواند یک گارانتی معتبر باشد و حتی ممکن است بعد از یکسال آن فروشنده فعالیت صنفی خود را متوقف کرده باشد.

راهنمای خرید لامپ LED مناسب

خرید لامپ led