یکی از کارهای مهم افراد در رسیدگی به ظاهر خود استفاده از عطر و ادکلن می باشد و البته همه ی آنها به اندازه ی کافی دقت به خرج می دهند تا اشتباهاً کالاهای تقلبی خریداری نکنند. بنابرین نحوه تشخیص عطر و ادکلن های اصل از تقلبی یکی از کارهای مهم در این زمینه می باشد.

 

 

خرید ادکلن اصل

همیشه هنگام خرید ادکلن اصل به جعبه باید دقت کنید که از لحاظ رنگ ، کیفیت چاپ و مشخصات ظاهری مشابه جعبه یک محصول باکیفیت باشد چرا که جعبه های محصولات بی کیفیت از مواد نامرغوب تولید می شوند.دقت کنید که نام محصول دقیق و بدون پس و پیش بر روی جعبه چاپ شده باشد شاید برایتان عجیب باشد اما گاهی شرکت های تولید کننده کالای بی کیفیت با پس و پیش کردن یکی دو حرف از نام محصول، محصول خود را با کیفیت میدانند. 

تشخیص اصل بودن عطر

مطمئنا هیچ کس دوست ندارد مبلغ زیادی برای کالای تقلبی بدهد زمانیکه  کالایی را بعنوان محصول با کیفیت خریداری می کنیم مایل هستیم مبلغی را که پرداخت کرده ایم در ازای محصول با کیفیت باشد از طرفی بسیاری از محصولات تقلبی به دلیل مواد نامرغوبی که برای ساخت آنها استفاده می شود اغلب مضر و بر اثر تماس با سطح پوست سرطان زا نیز می باشند نگران نباشید چگونگی تشخیص اصل بودن عطر کار دشواری نخواهد بود. ما به شما در گلدیس کالا محصولات مرغوب را ارائه میدهیم.

تشخیص ادکلن اصل

چگونگی تشخیص ادکلن اصل از تقلبی

عطر اورجینال از ترکیب چندین رایحه مصنوعی و طبیعی ساخته می شود اما رایحه ی محصولات بی کیفیت از ترکیب بوهای مصنوعی ساخته شده و در نتیجه رایحه ای نامرغوب دارند.کالای مرغوب دارای سه نت پایه، میانی و نت پایانی می باشد که با فاصله زمانی مختلف پس از اسپری شدن بر سطح پوست به مشام میرسد که مدت طولانی بر سطح پوست باقی می ماند.

تشخیص عطر اصل

نحوه تشخیص عطر اصل از تقلبی

راه دیگری که قطعی نیست اما در تشخیص اصالت عطر کاربرد دارد قیمت آن است محصولی که بعنوان کالای باکیفیت فروخته می شود اما پایین تر از قیمت واقعی محصول به فروش میرسد مطمئنا این نوع کالا بی کیفیت است البته این راه قطعی نیست اما در برخی موارد راهنمای خوبی است.