پشتیبانی : ۹ صبح الی ۵ عصر تماس با شماره :  ۰۹۱۴۹۱۴۹۳۱۷

0
سبد خرید خالی گلدیس کالا

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما برزورسانی
مبلغ کل
0 ﷼
0
سبد علاقه مندی های خالی گلدیس کالا

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

0
مقایسه خالی گلدیس کالا

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.

ولنتاین در کشورهای مختلف

در کره جنوبی روز چهاردهم هر ماه به یکی از جنبه‌های عشق اختصاص داده شده است. در روز 14 فوریه زنان به مردان شکلات هدیه می‌دهند و مردان نیز روز 14 مارس (روز سفید) به زنان آب نبات غیر شکلاتی هدیه می‌دهند. افرادی هم که اصلا در هیچ روزی از کسی هدیه‌ای نگرفته‌اند در روز 14 آپریل به نام (روز سیاه) یک نوع خوراکی سیاه رنگ به نام bean noodles خورده و برای تنهایی خودشان تاسف می‌خورند.

مدیر سایت
1061
ولنتاین در ایران

در این روز زنان به شوهران خود با محبت هدیه می‌‌دادند. مردان نیز زنان و دختران را بر تخت شاهی نشانده، به آنها هدیه داده و از آنها اطاعت می‌‌کردند. اخیرا گروهی از دوستداران فرهنگ ایرانی پیشنهاد کرده اند که به منظور حفظ این فرهنگ سپندارمذگان بجای ولنتاین فرنگی به عنوان روز عشق گرامی داشته شود.

 

مدیر سایت
792
کادو ولنتاین

خریدن هدیه ولنتاین برای عزیزان کار نسبتا سختی است مدام نگران هستید که انتخاب مناسبی انجام ندهید ولی اگر در جایی از اینترنت، فهرستی از بهترین ایده‌ها وجود داشته باشد، که با استفاده از آن‌ها از رنجش و ناراحتی عشق زندگی‌تان جلوگیری کنید این فهرست در سایت گلدیس کالا قابل مشاهده و خرید است.

 

مدیر سایت
1002
عروسک روز عشق

شکلات و دسته گل که هر دوی آنها بسیار موقتی هستند و نهایتا تا یک هفته دوام میاورند اصلی ترین انتخاب های ما برای هدیه دادن هستند. اما عروسک ولنتاین می تواند یک انتخاب جاودانه باشد و همیشه در دسترس عشق زندگی تان باشد تا با هر بار دیدنش به یاد شما بیفتد.

 

مدیر سایت
720
ارسال رایگان گلدیس کالا